طلبه نوشت

دوشنبه 8 آبان 1396

درباره طلبه نوشت

درباره طلبه نوشت

طلبه‌نوشت همین سایت خوش‌رنگ و ساده‌ایست که پیش رویتان می‌بینید، هدف‌اش بازنشر دست‌نوشته‌ها و پست‌های تولیدی وبلاگ‌های زنان طلبه است. علاوه بر این‌ بخش‌های متنوع دیگری هم دارد که تجارب نوشتن و خواندن را قوت می‌بخشد.

در ادامه به معرفی بخش‌های مختلف طلبه‌نوشت می‌پردازیم

 

منتخب روز:

ما لیستی داریم از وبلاگ‌های ثبت شده در کوثربلاگ که هر روز آنها را بررسی می‌کنیم و پست‌های تولیدی که قلمی روان و خوب داشته باشند را در این قسمت منتشر می‌کنیم. تولیدی بودن ملاک اولیه ما برای انتخابهایمان است. اگر شما صاحب یک وبلاگ هستید که در  آن قلم می زنید ولی هنوز مطلبی از شما در این جا بازنشر نشده، به ما ایمیل بزنید و وبلاگ‌تان را معرفی کنید. فرستادن آدرس وبلاگ کفایت می‌کند، بعد از آن شما وارد لیست بررسی روزانه شده‌اید.

 

از وبلاگستان زنان

این قسمت برای بازنشر پست‌های وبلاگ‌های وبلاگستان زنان است. یعنی دیگر الزاما برای این بخش نیازی به کوثربلاگی بودن نیست. پس اگر وبلاگ‌ زنانه‌ی خوبی از سراسر وب سراغ دارید که می‌خوانیدش و تولیدی است، به ما معرفی کنید. ما هم آنها را که بررسی می‌کنیم و انتخاب را همین جا می‌گذاریم تا شما با آنها آشنا شوید. ارتباط با وبلاگستان زنان، کاری است که باید به خوبی از پس‌اش بربیاییم.

 

وبلاگ برتر

وبلاگ برتر، وبلاگی است که علاوه بر تولیدی بودن اغلب پست‌ها به دیگر نکات هم توجه کند از جمله قالب سبک و مناسب، استفاده از عکس‌های با کیفیت ( در صورت استفاده از عکس)، ارتباط خوب با دیگر وبلاگ‌های کوثربلاگی و ...

 

وبلاگ منتخب هفته

اگر در طول یک هفته، سه پست خوب در وبلاگتان گذاشته باشید، شما شانس این را دارید که در بخش معرفی شوید.  

گذرگاه

گذرگاه مطالب خوب را از کوثرنت جمع کرده و منتشر می‌کند. اگر هشتگ #تولیدی را برای مطالبی که در کوثرنت منتشر می‌کنید، بزنید، ما راحت‌تر شما را پیدا می‌کنیم

 

ایستگاه کاغذی

ایستگاه کاغذی، بخشی است که به معرفی کتاب می‌پردازد. ممکن است یک کتاب خاص را معرفی کند، یا یک نویسنده که اغلب آثارش قابل توجه و خوب است. یا اینکه به مناسب روز به معرفی کتابهایی با موضوع مشخص بپردازد. شما هم می‌توانید برایمان بنویسید، کتابهای خوبی که خوانده‌اید را در یک صفحه معرفی کرده و برایمان بفرستید تا با نام خودتان منتشر کنیم.

 

هنر نوشتن

همه‌ی ما داریم در کنار هم مشق نوشتن می‌کنیم. این قسمت به تجارب نویسندگی می پردازد، آن چیزی که کمک میکند بهتر بنویسیم. مطمئنا یک نسخه‌ی جادویی نیست یا یک ورد عجیب و غریب که بخوانیم و بعدش نویسنده شویم. بلکه نکاتی است که باید ریز ریز در نوشتنمان رعایتش کنیم.

 

از میان جمع

«از میان جمع» نام بخشی است که برترین‌های فراخوان‌های کوثربلاگ را منتشر می‌کند.

..................................

اگر خواستید با ما در تماس باشید به بخش ارتباط با ما  بروید و نظراتتان را برایمان ایمیل کنید.  

برچسب ها: درباره